Ministerstwo Turystyki i Gospodarki Kreatywnej Indonezji powraca na World Travel Market London 2022, podkreślając swoje zainteresowanie turystyką w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Na stoisku Indonezji. w pawilonie Wonderful Indonesia, prezentuje się 36 uczestników branży turystycznej, w tym touroperatorzy, firmy zarządzające destynacjami i sieciami hotelowymi w Indonezji.

„Branża turystyczna w Indonezji może wykorzystać tę okazję, aby zachęcić rynki europejskie i brytyjskie poprzez ciągłe budowanie bezpiecznych, wygodnych i konkurencyjnych destynacji turystycznych, kładąc nacisk na jakość i zrównoważony rozwój” – powiedział zastępca ds. marketingu Ni Made Ayu Marthini.

„Tworzymy popandemiczne produkty turystyczne, które są mniejsze, dopasowane, spersonalizowane i zlokalizowane. W przypadku turystyki zrównoważonej jednym z obszarów zainteresowania jest tworzenie wiosek turystycznych, wiosek tematycznych i miast kreatywnych” – powiedział Sandiaga Uno, minister turystyki Indonezji.

Indonezja ponownie otworzyła się na turystykę w lutym 2022 r. i liczy na 3,5 do 7,4 mln turystów zagranicznych w 2023 r.

Promuje pakiety wycieczek do pięciu Indonezyjskich Miast Super Priorytetowych: Borobudur na Jawie Środkowej, Jeziora Toba, Mandaliki na Lombok, Labuan Bajo i Likupang na Północnym Sulawesi.

Aby promować indonezyjskie przyprawy i kuchnię za granicą, rząd rozwija indonezyjską sieć restauracji za granicą poprzez program „Indonesia Spice Up the World” i ma na celu aktywację 4000 restauracji do 2024 roku.

anavar steroids steroids for sinus infection barry bonds steroids what is steroids steroids pills conor mcgregor steroids steroids for muscle growth how long do steroids stay in your system chris hemsworth steroids do steroids make you gain weight natural steroids