Indonezyjska dyrekcja generalna ds. Imigracji w Ministerstwie Praw Człowieka uruchomiła 9 listopada system elektronicznej wizy po przyjeździe (eVoA), który obejmuje płatności za pośrednictwem bramki płatniczej.

Ma to zmniejszyć kolejki, w których musza czekać podróżni podczas rozpatrywania wniosku o wizę po przyjeździe na lotnisko.

Międzynarodowi podróżni, aby skorzystać z eVoA, muszą wypełnić wniosek przed wyjazdem lub podczas tranzytu przed wjazdem do Indonezji. Wskazane jest również, aby wcześniej wymienili walutę – indonezyjską rupię lub dolary amerykańskie – aby zaoszczędzić czas.

Korzystać z eVoa mogą podróżni z 26 krajów. Udogodnienie jest na razie dostępne tylko na lotnisku Soekarno-Hatta w Dżakarcie i lotnisko I Gusti Ngurah Rai.

30-dniowa taryfa wizowa wynosi 500 000 rupii (31 USD) i wygasa po 90 dniach od dokonania płatności. Formy płatności akceptowane w taryfie i aplikacji internetowej Visa Online obejmują karty kredytowe/debetowe w sieci Visa lub Mastercard.

anavar steroids steroids for sinus infection barry bonds steroids what is steroids steroids pills conor mcgregor steroids steroids for muscle growth how long do steroids stay in your system chris hemsworth steroids do steroids make you gain weight natural steroids