Liczba pasażerów obsłużonych przez Międzynarodowy Port Lotniczy na Bali wzrosła w styczniu 2023 roku o 169 procent w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego.

– W styczniu 2023 roku obsłużyliśmy 1 568 793 pasażerów, co stanowi wzrost o 169 proc. w porównaniu do stycznia 2022 roku. To pozytywne ożywienie dla sektora lotniczego i turystycznego, zwłaszcza na Bali – powiedział dyrektor generalny lotniska, Handy Heryudhitiawan.

Dodał, że na wzrost liczby pasażerów wpłynęło otwarcie połączeń międzynarodowych. Przewiduje, że międzynarodowy ruch pasażerski będzie nadal rósł wraz z planem dodania większej liczby międzynarodowych tras lotniczych na Bali.

Większość pasażerów międzynarodowych przybywa na Bali z Singapuru, Kuala Lumpur i Melbourne.

Jeśli chodzi o loty krajowe, to w styczniu lotnisko obsłużyło aż 757 863 pasażerów krajowych. Jest to wzrost o 27 procent w porównaniu ze styczniem ubiegłego roku.

anavar steroids steroids for sinus infection barry bonds steroids what is steroids steroids pills conor mcgregor steroids steroids for muscle growth how long do steroids stay in your system chris hemsworth steroids do steroids make you gain weight natural steroids