Prowincja Bali, której udało się przekroczyć swój cel w zakresie międzynarodowych przyjazdów turystycznych w 2022 r., wykazuje optymizm w związku z wychodzeniem z pandemii COVID-19.

W 2022 roku Bali odwiedziło 2,3 mln zagranicznych turystów. Plan na rok 2023 to 4,5 mln turystów z zagranicy.

Aby osiągnąć ten cel, rząd prowincji rozważa przyciągnięcie turystów m.in. poprzez organizację wydarzeń kulturalnych i sportowych, a także spotkań, konferencji i targów (MICE).

Według wicegubernatora Bali, Tjoka Oki Arthy Ardhany Sukawati, wydarzenia G20 w 2022 roku miały znaczący wpływ na ilość przyjazdów do prowincji.

Duże nadzieje związane są również z przyjazdami turystów z Chin, które mają drugi co do wielkości udział w międzynarodowych przyjazdach na Bali.

Pierwsza grupa 210 chińskich turystów wylądowało na Bali 22 stycznia. Przylecieli z Shenzhen indonezyjskimi liniami lotniczymi.

Zastępca ds. marketingu w Ministerstwie Turystyki i Gospodarki Kreatywnej Ni Made Ayu Marthini powiedziała, że ma nadzieję, iż więcej chińskich turystów odwiedzi Bali, tak aby przekroczyć cel 255 tys. chińskich turystów w 2023 r.

Gubernator Bali ma nadzieję, że goście z Chin będą dużym impulsem do odrodzenia się turystyki na Bali.

anavar steroids steroids for sinus infection barry bonds steroids what is steroids steroids pills conor mcgregor steroids steroids for muscle growth how long do steroids stay in your system chris hemsworth steroids do steroids make you gain weight natural steroids