Indonezyjskie biura podróży spodziewają się pracowitego roku. Część z nich ma dwukrotnie w lutym większą liczbę rezerwacji na zagraniczne podróże do stycznia 2024 r. w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku.

Firmy turystyczne, które w lutym uczestniczyły w Targach Turystycznych Stowarzyszenia Biur Podróży w Indonezji (ASTINDO) 2023 ujawniły, że Japonia i Europa Zachodnia cieszą się dużym zainteresowaniem indonezyjskich turystów, a do popularnych kierunków należą też Australia, Tajlandia i Singapur.

Hatta Pradhana z Dwidaya Tour poinformowała, że ​​od września 2022 roku firma odnotowała gwałtowny wzrost liczby rezerwacji. – Wzrost zamówień (między styczniem a lutym 2023 r.) wyniósł około 60 procent, (ale) od września 2022 r. do lutego 2023 r. (wzrost) wyniósł ponad 110 procent – powiedziała Hatta.

Tymczasem Golden Rama Tours & Travel poinformowało, że tylko w styczniu i lutym 2023 roku firma wysłała 140 grup po około 20 turystów na wycieczki trwające od 6 do 14 dni.

Według raportu Google Trends, popyt na podróże zagraniczne zaczął gwałtownie rosnąć w ubiegłym roku, a liczba wyszukiwań hasła „podróże międzynarodowe” wzrosła o 280 procent w porównaniu z 2021 r. i oczekuje się, że trend ten utrzyma się w tym roku.

anavar steroids steroids for sinus infection barry bonds steroids what is steroids steroids pills conor mcgregor steroids steroids for muscle growth how long do steroids stay in your system chris hemsworth steroids do steroids make you gain weight natural steroids