Dyrekcja Generalna Transportu Lotniczego Ministerstwa Transportu zaapelowała do linii lotniczych obsługujących połączenia krajowe o zastosowanie przystępnych taryf pasażerskich w klasie ekonomicznej.

Dokonano tego po uwzględnieniu obecnych warunków, w których siła nabywcza ludzi z powodu pandemii nie poprawiła się zgodnie z oczekiwaniami.

– Wkraczając w okres świąteczny Eid, wzrosło zapotrzebowanie na usługi transportu lotniczego. Dlatego prosimy linie lotnicze o rozważenie wprowadzenia przystępnych taryf pasażerskich, przygotowując np. promocje na ceny biletów dla klasy ekonomicznej na zbliżający się świąteczny czas – powiedziała dyrektor generalna ds. transportu lotniczego w ministerstwie, Maria Kristi Endah Murni.

Maria Kristi Endah Murni wyraziła również optymizm, że ten krok będzie impulsem do odbudowy sektora lotniczego.

Na podstawie prognoz ministerstwa prognozuje się, że szczyt ruchu lotniczego nastąpi w dniach 19-21 kwietnia oraz podczas powrotów w dniach 24-25 kwietnia.

anavar steroids steroids for sinus infection barry bonds steroids what is steroids steroids pills conor mcgregor steroids steroids for muscle growth how long do steroids stay in your system chris hemsworth steroids do steroids make you gain weight natural steroids