Zapraszamy na wydarzenia biznesowe w Indonezji, które odbędą się w październiku tego roku w Dżakarcie.

Indonesia Europe Business Forum 2023
17-18 października 2023 r.

Podczas dwudniowego wydarzenia odbędą się prezentacje biznesowe, rozmowy B2B, wspólna kolacja (w ramach wydarzenia networkingowego), prezentacja produktów i wizyta w wybranych firmach.

Na stronie ina-access.com znajduje się katalog firm online przygotowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Indonezji.

Główne sektory podczas Indonesia Europe Business Forum 2023: części samochodowe, komponenty elektroniczne, sprzęt medyczny, meble i drewno, farmaceutyki, zielona i cyfrowa gospodarka. Forum otwiera się również dla innych sektorów, takich jak gospodarka kreatywna, turystyka, żywność i napoje oraz przemysł obronny

38. Trade Expo Indonesia (TEI) 2023
18-22 października 2023

TEI to największe wydarzenie B2B w Indonezji. Jest to również najlepsze miejsce pozyskiwania najlepszych produktów i usług eksportowych w najbardziej konkurencyjnej jakości i cenach.

Podczas imprezy odbędą się matchmaking firm, doradztwo biznesowe, międzynarodowe seminarium, międzynarodowe i lokalne misje handlowe i noc kupujących.

Powstanie 7 stref produktowych:

  • Żywność i napoje
  • Moda, Tekstylia, Akcesoria
  • Uroda i higiena osobista
  • Sprzęt medyczny i opieka zdrowotna
  • Życie w domu
  • Produkty chemiczne, energetyczne i przemysłowe
  • Cyfrowe i Usługi

Benefity dla kupujących: bezpłatny transfer z lotniska do oficjalnego hotelu po przylocie, bezpłatna sieć WIFI na miejscu, transfery między hotelem a miejscem wydarzenia, bezpłatne korzystanie z salonu biznesowego na miejscu.

Więcej informacji na stronie www.tradexpoindonesia.com.

anavar steroids steroids for sinus infection barry bonds steroids what is steroids steroids pills conor mcgregor steroids steroids for muscle growth how long do steroids stay in your system chris hemsworth steroids do steroids make you gain weight natural steroids