W październiku w Dżakarcie odbędą się dwa fora gospodarcze: Europejskie Forum Biznesowe 2023 oraz 38. Trade Expo Indonezja (TEI) 2023, skierowane do sektorów takich jak motoryzacja, farmacja oraz zielona i cyfrowa gospodarka.

Indonezyjskie Europejskie Forum Biznesowe 2023 (Optimising Indonesia-Europe Business Opportunity to Support Sustainable and Inclusive Economic Development) odbędzie się w dniach 17-18 października 2023 r. w Dżakarcie.

Forum jest skierowane na cały region Europy w priorytetowych sektorach, takich jak motoryzacja (części samochodowe), komponenty elektroniczne, sprzęt medyczny, farmacja, meble i drewno, zielona i cyfrowa gospodarka. Forum jest otwarte również na inne sektory, w tym na gospodarkę kreatywną, turystykę, żywność i napoje oraz przemysł obronny.

Podczas 2-dniowego wydarzenia odbędą się prezentacje biznesowe, rozmowy biznesowe B2B, prezentacja produktów i wizyty w siedzibie firm (na żądanie).

38.Trade Expo Indonesia (TEI) 2023

Natomiast w dniach 18 – 22 października 2023 w ICE – BSD City odbędą się targi Trade Expo Indonesia (TEI) 2023, które online na platformie www.tradeexpoindonesia.com potrwają do grudnia 2023 r.

TEI to największe wydarzenie B2B w Indonezji i najlepsze miejsce do pozyskania produktów dla międzynarodowych nabywców. Podczas tegorocznych targów odbędą się spotkania z firmami, doradztwo biznesowe, międzynarodowe seminarium czy międzynarodowe i lokalne misje handlowe.

Powstanie siedem stref produktowych:

  1. Żywność i napoje
  2. Moda, Tekstylia, Akcesoria
  3. Uroda i higiena osobista
  4. Sprzęt medyczny i opieka zdrowotna
  5. Produkty dla domu
  6. Produkty chemiczne, energetyczne i przemysłowe
  7. Cyfrowe i Usługi

Organizatorzy oferują również kupującym: bezpłatny odbiór z lotniska, transfer do oficjalnego hotelu – miejsce docelowe – oficjalny hotel, bezpłatne korzystanie z salonu biznesowego na miejscu.

Ważne informacje o 38.Trade Expo Indonezja (TEI) 2023>>

anavar steroids steroids for sinus infection barry bonds steroids what is steroids steroids pills conor mcgregor steroids steroids for muscle growth how long do steroids stay in your system chris hemsworth steroids do steroids make you gain weight natural steroids