Otwarcie trzech portów dla podróżnych podczas Eid al-Fitr pomaga zmniejszyć natężenie ruchu powrotnego na trasach przecinających Jawę i Sumatrę, powiedział szef policji krajowej, generał Listyo Sigit Prabowo.

Podróżni wracający do domu mogą przejeżdżać przez porty Merak, Ciwandan i Bandar Bakau Jaya, dzięki czemu natężenie ruchu znacząco zmniejszyło się.

Eid al-Fitr (Święto Przerwania Postu) to święto dziękczynienia obchodzone w islamie na zakończenie świętego miesiąca postu – ramadanu.

W tym dniu muzułmanie w atmosferze radości, odwiedzając się nawzajem, pozdrawiają się słowami id mubarak, składają sobie życzenia i obdarowują prezentami. Jest to dzień radości, modlitwy, wzajemnego pojednania i dziękczynienia Bogu za przeżycie czasu świętego postu i przebaczenie grzechów. Jest to również dzień społecznej solidarności. Ci, których na to stać, winni w tym dniu wesprzeć potrzebujących, aby i oni mogli mieć udział w radości tego świątecznego dnia.

anavar steroids steroids for sinus infection barry bonds steroids what is steroids steroids pills conor mcgregor steroids steroids for muscle growth how long do steroids stay in your system chris hemsworth steroids do steroids make you gain weight natural steroids