Zapraszamy do odwiedzenia indonezyjskiego stoiska na Międzynarodowych Targi Żywności – Warsaw Food Expo.

Międzynarodowe Targi Żywności – Warsaw Food Expo, które odbywają się w dniach 16-18 maja 2023 w PTAK Warsaw Expo (Nadarzyn), to jedna z dwóch najważniejszych imprez branżowych w Polsce dedykowanych sektorowi spożywczemu. Targi mają charakter stricte biznesowy i są doskonałą platformą do dialogu pomiędzy producentami a dystrybutorami żywności.

Ambasada Indonezji zaprasza do odwiedzenia stoiska C2.06A w hali C, gdzie będzie można spotkać się z reprezentantami i zobaczyć produkty takich firm jak: Lemonilo (zdrowe makarony instant i przekąski), Mayora (napoje oraz cukierki kawowe i ciastka), Sumber Kopi Prima (świeżo palona kawa) czy Abrofood (Pasta Instant do mięs typu Rendang).

Zaprezentowane zostaną również produkty 13 innych firm w tym: Dolphin, Orang Tua, Sekar Laut Finna, Sari Inco Food, Anggana (Dua Belibis i Koepoe-Koepoe, Sasa, Mamasuka, Kokita, Pazar, Kalbe (Bintang Toedjoe), 2 Kelinci, Inaco i Kokola z różnorodnymi produktami od słodyczy, przekąsek, napojów, produktów na bazie kokosa, krakersów, przypraw błyskawicznych, mąki, przypraw, herbatników, wafli, kawy rozpuszczalnej, orzeszków ziemnych, batonów, produktów ziołowych po sosy i sambale.