Indonezja planuje uruchomić bezpośrednie loty z Dżakarty do Władywostoku, z trasami tranzytowymi do innych głównych rosyjskich destynacji turystycznych.

Władywostok wraz z Chabarowskiem jest jednym z dwóch największych miast rosyjskiego Dalekiego Wschodu i głównym portem morskim nad Morzem Japońskim. Znajduje się 45 km od granicy z Chinami.

– Otworzymy bezpośredni ruch lotniczy na Daleki Wschód Rosji. Najpierw uruchomimy połączenie między Dżakartą a Władywostokiem, potem przez Władywostok do Moskwy, Baszkortostanu, Niżnego Nowogrodu i Tomska – powiedział Berlian Helmi, zastępca szefa misji w ambasadzie Indonezji w Rosji.

Indonezja uruchamia lot, ponieważ „Rosja patrzy teraz na Wschód, więc my również patrzymy w stronę Rosji” – dodał Helmi.

Wszystkie niezbędne porozumienia ze stroną rosyjską zostały już osiągnięte i Indonezja jest gotowa do rozpoczęcia lotów do Władywostoku, gdy tylko lokalne lotnisko potwierdzi gotowość ich przyjęcia.

anavar steroids steroids for sinus infection barry bonds steroids what is steroids steroids pills conor mcgregor steroids steroids for muscle growth how long do steroids stay in your system chris hemsworth steroids do steroids make you gain weight natural steroids